2016-10-11  Warszawa

Partnerzy inicjatywy

Świat Młodych Badaczy - Patronaty medialne

Świat Młodych Badaczy, edukacyjna inicjatywa firmy Henkel, której celem jest wzbudzenie w dzieciach ciekawości odnośnie mechanizmów, które rządzą naszą rzeczywistością, a przez to zaszczepienie w nich zainteresowania światem nauki, został objęty patronatem medialnym magazynów Kumpel, Victor Junior, portalu dzieckowwarszwie.pl oraz platformy be.navigator.

 Victor Junior  to ogólnopolski dwutygodnik edukacyjny dla uczniów klas IV, V i VI szkoły podstawowej, czyli dla nastolatków w wieku 10-13 lat. Prezentuje artykuły, w których nastolatek poczyta o tym, co jest mu bliskie, o tym, co dotyczy jego zainteresowań. Poszerza wiedzę o otaczającym go świecie.

Kumpel ogólnopolskie czasopismo na dobry start w podstawówce. Dedykowane dzieciom rozpoczynającym szkolną edukację (6-10 lat). Pomaga w szkole, ale nie powiela podręczników. To bezpieczne, dostosowane do wieku, wartościowe, nadążające za zmianami w edukacji pismo myślących dzieciaków i ich rodziców. Z "Kumplem" wiadomo: jak rozmawiać o uczuciach, pisać i mówić poprawnie; jak bez stresu zaliczyć trzecioteścik na 100%; jak odnieść naukę do życia; jak się uczyć, żeby się nauczyć. 

Portal Dziecko w Warszawie to projekt mający na celu informowanie rodziców i opiekunów dzieci od 0 do 13 roku życia o tym, co ciekawego można zrobić z dzieckiem w mieście, które zajęcia wybrać, do kogo zwrócić się o pomoc i wiele innych. 

BE.NAVIGATOR to interaktywna platforma tematyczna realizowana przez firmę BETTER. (dawniej Goodbrand). Porusza zagadnienia związane z CSR, zrównoważonym rozwojem i innowacjami społecznymi. Znajdują się na niej najświeższe komentarze, opinie i artykuły przygotowane przez praktyków i teoretyków podzielone na obszary tematyczne.